free bootstrap builder

Timeline

Sled udalostí pokračuje...

12. február 2008

Zrod portálu CEZ OKNO

Motto: “Aby tu bol dobrý voľne dostupný internetový portál plný ´alternatívnych´ informácií, ktoré však už zajtra môžu patriť k všeobecne uznávaným a samozrejmým faktom”
Sokol, zakladateľ a šéfredaktor

30. október 2012

Pilotný diel SPRÁV CEZ OKNO

“Bolo v tom veľa nadšenia, ale nemali sme to dostatočne premyslené. Museli sme rešpektovať, že s rozpočtom, ktorý sme mali k dispozícii, sa to na úrovni pravidelne robiť nedá...”

20. jún 2017

Nové SPRÁVY CEZ OKNO

“Na Letný Slnovrat som pochopil, že už na to máme. Vnútorne. Prosto dozrel čas. Nevyhrali sme v športke, nie je v tom žiadny sponzor, ani grant. Skrátka vieme veľkú väčšinu nárokov takého projektu pokryť vlastnými silami a navyše sa postupne hlásia noví Tvorcovia, ktorí sa chcú do projektu zapojiť. Takže to oficiálne rozbiehame, zatiaľ štvrťročne. Ideme do toho naplno. Keď to ľudia podporia, bude to častejšie...”

7. október 2017

www.SPRAVYCEZOKNO.sk

Priblížiť sa formátu veľkých mainstreamových projektov, ani tomu, čo je dnes bežne považované za alternatívne, nás neláka. Skôr cítime svieži vietor niečoho nového, ostávame otvorení a nechávame sa prekvapiť, kam nás to posunie, hoci základnú štruktúru a smerovanie máme jasné – bez geopolitiky a “konšpirácií“ s dôrazom na Duchovno

12. február 2018

10 ROKOV CEZ OKNO ~ štúdiá ZV a BB!

ZAČALO TO PRED DESIATIMI ROKMI VO ZVOLENE... Ako sme postupne rástli, rozširovali sme aj naše služby. Dnes už máme na natáčanie k dispozícii i príležitostné štúdiá v centre Zvolena a Banskej Bystrice

18. apríl 2018

14 000 000 návštev CEZ OKNO

Skúška LIVE vysielania prebehla úspešne, kliknite na ► odber nášho YouTube kanála a nič Vám neujde;)

1. máj 2018

PRVÝKRÁT NAŽIVO!

LIVE YouTube každý prvý utorok v mesiaci o 18:00
LIVE Facebook (repríza) 19:00

26. júl 2018

TV KEMET ~ ĎALŠIE PRAVIDELNÉ VYSIELANIE

LIVE YouTube každý posledný štvrtok v mesiaci o 18:00
LIVE Facebook (repríza) 19:00

1. január 2019

VYSIELAME 5 DNÍ V TÝŽDNI!

PONDELOK-PIATOK od 19:30 každý deň iná [slučka]LIVE TV CEZ OKNO

24. október 2019

UKONČENIE VYSIELANIA PONDELOK-PIATOK

PREMIÉRY TV CEZ OKNO

O NÁS

Naša redakcia je virtuálna, pracujeme vo voľnom čase a z domu, chceš sa pridať?

Sokol

Zakladateľ a šéfredaktor portálov CEZ OKNO a KEMET. Po Gymnáziu vo Zvolene študoval na UMB v Banskej Bystrici. Organizátor festivalov SLNOVRAT, podujatí ČAJOMIL ROKA a ZLATÁ MYŠ, tvorca e-magazínov AVE EVO, ČAJOMIL, UFO Noviny a projektov ARCHEO+, MIESTA a KOŠÍČEK.
Slovan, ktorý obdivuje staroveký Egypt, Madam Blavatskú i materiály Tvorcov Krídel, či Abrahama Hicks. V kondícii aj vďaka šaolinskému Čchi-kungu. Neskryje vášeň pre Hudbu a všetko Pekné, Ozajstné a Pravdivé. 

Mária Lada

Žena tvorivá. Miluje život so všetkým čo ponúka. Manželka a matka dvoch krásnych detí. Konzervatórium v Žiline – klavír, FiF UK v Bratislave – Hudobná veda, Fakulta telesnej výchovy a športu FTVŠ v Bratislave – špecializácia fitness. Pracovala v oblasti reklamy v agentúre a printových médiách. 
Čo má rada? No, okrem svojej rodiny ;) rannú meditáciu, kávu, pozerať len tak z okna von na stromy (nielen pri prechádzke), počúvať spev vtákov, chodiť bosá po tráve, občas si v nej zatancovať. :)

Květařík

“Jsem-li idealista, který by rád prospěl světu, musím být i realista, jenž si musí napřed pomoci sám.

Teprve potom poznám, zda si lidé přejí, abych jim pomohl, nebo zda si to nepřejí.

Když někdo vnucuje lidem dobro podle svých představ, může to být bráno jako bláznovství.

Jako zločin páchaný na lidstvu se to může vnímat, když je začne světu vnucovat nějaká organizovaná skupina.”

 

SPOLUPRÁCA       KANÁLY       PROPAGÁCIA